مراسم تودیع ومعارفه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 

مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

در جلسه ای که در تاریخ 98/11/05 با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی مشهد جناب آقای دکتر بحرینی ، معاونین و مدیران ستادی دانشگاه ، مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی ، مسئولان دفاتر نمایندگی گناباد ، نیشابور ، تربت حیدریه ، تربت جام ، اعضا و همکاران هسته گزینش آن دانشگاه برگزار شد از زحمات مدیران قبلی هسته گزینش جناب آقای دکتر خلیل جویباری مقدم و آقای امیر عرفانیان تقدیر و تشکر بعمل آمد ، همچنین در این مراسم آقای سعید افشاریان به عنوان مدیر جدید هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد معرفی گردیدند .

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خلوص نیت و روحیه ایثارگری را از مهمترین شاخص های مدیریتی عنوان و اظهار کرد: باید این روحیه در میان نسل جوان و مدیران جدید نیز وجود داشته باشد تا به بهترین شکل ممکن به مردم خدمات رسانی نمود.

دکتر محمد حسین بحرینی در مراسم تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه با تاکید بر اینکه تجارب مدیران قبلی باید به مدیران جدید انتقال یابد خاطر نشان کرد: مدیریت گزینش در کنار حوزه بازرسی و حراست یکی از مهمترین واحدها در حفظ سلامت سیستم محسوب می شود.

مدیر کل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در این نشست با بیان اینکه هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهدعلاوه بر مسئولیت در این دانشگاه، عهده دار هسته گزینش دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی گناباد، تربت حیدریه،تربت جام و نیشابور است اظهار کرد: حدود ۱۷ هزار نفر در این دانشگاه ها و دانشکده ها مشمول گزینش هستند که با تلاش نیروهای هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت دوره ای مورد پایش و ارزیابی قرار می گیرند.

دکتر محمودی با بیان اینکه این تعداد به جز نیروهای جدیدی است که بر اساس فراخوان های استخدامی وارد سیستم می شوند خاطر نشان کرد: بحث گزینش کار بسیار پیچیده و دشواری است که تنها با روحیه ایثار و از خود گذشتگی و با حفظ حرمت تلاش می کنند افراد شایسته ای را برای دستگاه های اداری انتخاب شوند.

وی با بیان اینکه افرادی که وارد سیستم می شوند حداقل ۳۰ تا ۳۵ سال در دانشگاه های علوم پزشکی مشغول خواهند شد و از حقوق و مزایای بیت المال منتفع خواهند شد تصریح کرد: لزوم دقت کافی برای انتخاب افراد از وظابف اصلی گزینش محسوب می شود و در این میان مسئولان در پیشبرد اهداف این هسته نقش موثری دارند.

مدیر کل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات دکتر جویباری در دوران تصدی مسئولیت گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و آقای عرفانیان، برای آقای سعید افشاریان به عنوان مدیر جدید هسته گزینش این دانشگاه آرزوی موفقیت نمود.